Kursy i szkolenia w Akademii

Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się

Dowiedz się, jakie mechanizmy stoją za kompulsywnym objadaniem się, w jaki sposób sobie z nimi poradzić oraz jak im przeciwdziałać. Po ukończeniu kurs będziesz wiedzieć jak ocenić swoje zasoby, możliwości i ograniczenia, a także w jaki sposób zaplanować skuteczny plan radzenia sobie z zachowaniami impulsywnymi.
Cena: 399,00 

Asertywność, stawianie granic i poczucie własnej wartości

Asertywność, to umiejętność, którą można opanować! Nie wystarczy jednak do tego tylko wiedza teoretyczna. To właśnie dlatego często nic nie zmienia się w naszym życiu po przeczytaniu teoretycznego e-booka czy książki – przyswajamy informacje bez wskazówek, jak wcielić je w życie.
Cena: 399,00 

Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami

Teoretycznie każdy z nas wie, że nadmiar słodyczy nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie ani na nasz wygląd. Niestety często jest tak, że kiedy pojawia się impuls, który popycha nas do lodówki – te argumenty przestają mieć znaczenie. Dlaczego? Tego dowiesz się i przepracujesz w kursie "Jak przestać jeść słodycze".
Cena: 399,00 

Nowy pakiet webinarów

Da Ci solidne podstawy do wprowadzenia trwałych zmian. Dzięki przekrojowemu ujęciu szerokiego zakresu tematów dowiesz się, na czym się skupić, aby wreszcie uzyskać efekty, o jakich marzysz.
Cena: 500,00 

Psychodietetyka w praktyce

W kursie online „Psychodietetyka w praktyce” wyselekcjonowałam najbardziej praktyczną wiedzę z zakresu psychologii odchudzania i dietetyki. Dzięki niej zrozumiesz co naprawdę jest przyczyną przybierania na wadze i dowiesz się jak planować proces odchudzania, aby był trwały i skuteczny.
Cena: 449,00