Raz na zawsze uporaj się z kompulsywnym objadaniem się

 • Wyeliminuj napady objadania się
 • Napraw swoją relację z jedzeniem
 • Jedz pod wpływem głodu, a nie impulsu

Kurs stworzyła Magdalena Hajkiewicz - psycholożka, dietetyczka, psychodietetyczka, wykładowczyni akademicka i twórczyni jednych z najpopularniejszych szkoleń z psychodietetyki w Polsce.

Kurs online: Jak skończyćz kompulsywnym objadaniem się

Masz tak, że wcale nie chcesz jeść tak dużych ilości jedzenia, ale kiedy przychodzi napad nie jesteś w stanie się powstrzymać?

A może potrafisz cały dzień trzymać się diety, ale wieczorem czujesz jakby mózg Ci się wyłączył a nogi same prowadziły do lodówki żeby zjeść tak dużą ilość jedzenia, której potem załujesz?

Jeśli czujesz, że to o Tobie, pomogę Ci to zmienić.

Kurs “Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się” jest dla osób, które:

 • jedzą pod wpływem emocji i stresu,
 • jedzą pod wpływem nudy lub samotności,
 • doświadczają napadów niekontrolowanego, kompulsywnego jedzenia,
 • nie umieją oderwać się od jedzenia i ciągle o nim myślą,
 • mają wrażenie, że jedzenie kontroluje ich życie,
Na zdjęciu: Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem
Bez odpowiednio dobranej strategii radzenia sobie z kompulsywnym objadaniem się (dostosowanej do Ciebie) będzie Ci ciężko poradzić sobie z napadami albo nawet gorzej… mogą się pogorszyć i zdarzać coraz częściej.
Na szczęście istnieje coś, co może pomóc Ci rozwiązać Twój problem! Pokażę Ci, jak odzyskać kontrolę nad jedzeniem, dzięki czemu zwiększysz poczucie wpływu na swoje życie i wybory żywieniowe.

Być może wydaje Ci się, że poradzenie sobie z kompulsywnym objadaniem jest bardzo trudne, a Ty nie masz dość silnej woli, aby z tego wyjść...

Na zdjęciu: Magdalena Hajkiewicz

Miałam podobnie...

Przez 3 lata zmagałam się z napadami paniki.

Dlaczego o tym wspominam?

Bo napady paniki i napady kompulsywnego objadania się to podobne mechanizmy.

Wiem, jak to jest, nie mieć kontroli nad swoim ciałem, zachowaniem i myślami.>Dzięki moim doświadczeniom rozumiem osoby, które tracą kontrolę nad sobą i swoimi myślami i zdają sobie sprawę z tego, co zaszło, dopiero po fakcie.

Jestem wykładowczynią akademicką, psychodietetyczką, dietetyczką i psycholożką.

Stworzyłam kurs, do którego dołączyło już ponad 1700 osób.

Oto, co otrzymasz, dołączając do kursu “Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się”

Kurs online: Jak skończyćz kompulsywnym objadaniem się
 • Kurs online” Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się”

  To praktyczny kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces odzyskiwania kontroli nad objadaniem się.
 • 12 lekcji o maksymalnej długości odcinka serialu

  Dzięki temu Ty bez problemu wygospodarujesz czas na przerobienie kursu i nie będziesz go odkładać na później
 • Materiały ćwiczeniowe w PDF do pracy własnej

  Wypełniając je odkryjesz przyczyny przez które dochodzi u Ciebie do napadów kompulsywnego objadania się i opracujesz plan wdrażania zmian do swojego życia.
 • Prezentacje do każdej lekcji

  Będziesz mogła zajrzeć do lekcji w każdym momencie, bez konieczności oglądania całego wideo
 • Dożywotni dostęp do kursu i jego aktualizacji

  ​Płacisz tylko raz i masz dostęp tak długo, jak Akademia Wiem co jem będzie istnieć.
 • Dostęp na żądanie 24/7

  ​Loguj się, kiedy chcesz, skąd chcesz i zawsze miej dostęp do najnowszych materiałów.

PAKIET 2 KURSÓW

1. Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami
2. Jak skończyć z kompulsywnym 
objadaniem się 2.0

Dzięki tym dwóm kursom odzyskasz kontrolę nad jedzeniem słodyczy i zapanujesz nad napadami kompulsywnego objadania się
648 zł
ODBIERAM PAKIET 2 KURSÓW

PAKIET 3 KURSÓW

1. Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami
2. Jak skończyć z kompulsywnym 
objadaniem się 2.0
3. Asertywność, stawianie granic i poczucie własnej wartości
Dzięki tym trzem kursom odzyskasz kontrolę nad jedzeniem słodyczy i zapanujesz nad napadami kompulsywnego objadania się i opanujesz asertywną komunikację.
1047 zł
ODBIERAM PAKIET 3 KURSÓW

Oto czego nauczysz się w trakcie odświeżonego kursu Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami

Lekcja 1

Czym jest kompulsywne objadanie się - mechanizmy działania

Lekcja 2

Kto i dlaczego doświadcza napadów objadania się

Lekcja 3

Przyczyny kompulsywnego jedzenia

Lekcja 4

Jak przygotować się do powrotu do zdrowia

Lekcja 5

Czym są zasoby psychoenergetyczne i do czego ich potrzebujesz

Lekcja 6

Strategie radzenia sobie z kompulsywnym objadaniem się

Lekcja 7

Samodzielne radzenie sobie z kompulsywnym objadaniem się

Lekcja 8

Kompulsywne objadanie się a odchudzanie

Lekcja 9

Jak zbudować lepszą relację z samym sobą

Lekcja 10

Co zrobić jeśli przydarzy się nawrót

Lekcja 11

Kiedy potrzebna jest terapia?

Lekcja 12

Poradnik dla rodziny i przyjaciół osoby cierpiącej na kompulsywne objadanie się

Być może się zastanawiasz, czy kurs Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?

To zależy!

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, zamiast wdrażać strategie z kursu:
 • Możesz kupić kolejną dietę. Bez znalezienia przyczyny, dlaczego się kompulsywnie objadasz, kolejna rozpiska nie pomoże, przeciwnie - może nawet pogorszyć Twoją sytuację.
 • Możesz sama szukać tej wiedzy w książkach, co zajmie Twój czas i będzie wymagało determinacji. To dobre rozwiązanie, jeśli nie zależy Ci na tym, aby jak najszybciej poradzić sobie z problemem objadania się i masz czas na dochodzenie do rozwiązania metodą prób i błędów.
 • Możesz rozpocząć współpracę indywidualną z psychodietetykiem, psychologiem lub psychoterapeutą, co jest skutecznym, ale dużo droższym rozwiązaniem. Dlatego postanowiłam stworzyć inne rozwiązanie w cenie jednej konsultacji.
Dzięki kursowi Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się unikniesz „dobrych” rad z internetu oraz nie popełnisz błędów, przez które możesz stracić czas, energię i pieniądze...

Zobacz, jakie efekty osiągnęła Agnieszka pracując ze mną. To m.in. jej przypadek jest omówiony w kursie:

„Na początku 2016 r. ważyłam 72 kg. Zaczęłam od lekkich ćwiczeń, truchtów i ograniczenia słodyczy. Efekty były widoczne naprawdę szybko. W sierpniu 2016 r. waga wskazała 52 kg. Problem w tym, że mi było mało. Na początku 2017 r. było już 42 kg. Wafle ryżowe zamiast chleba, ziemniaki – ble, ale najgorszy wróg to TŁUSZCZ – zero smażenia, sałatka bez sosu, orzechy też nie…

Pojawił się nacisk bliskich, abym zaczęła jeść. No i zaczęłam… bardzo dużo. W pewnym momencie nie umiałam się powstrzymać. Jadłam bez umiaru i po kryjomu. Pojawił się w mojej głowie pomysł: „to tylko raz, żebym poczuła się lepiej”…. Zaczęłam wymiotować za każdym razem, kiedy się przejadłam (czyli codziennie). Wtedy wydawało mi się, że jeżeli znów schudnę to wszystko się zmieni i będę umiała powstrzymać się przed jedzeniem. Ale tak nie było.

Po wielu tygodniach męczarni zgłosiłam się do Magdy.

Pracę z Magdą zaczęłyśmy się od nauki jedzenia zgodnie z moimi preferencjami (a nie głupimi zasadami z poprzednich diet). Potem uczyłam się dostrzegać swoje potrzeby, odzyskiwałam kontrolę nad impulsami i podejmowałam świadome wybory. W ciągu 3 miesięcy całkowicie wyeliminowałyśmy wymioty i zmniejszyłyśmy częstotliwość napadów o 70%.

Nie żałuję tej historii, bo wiem czego miała mnie ona nauczyć. Jedyne czego mogłabym żałować to tego, że nie zgłosiłam się do Magdy wcześniej”.

Metody i strategie, które stosowałyśmy z Agnieszką zawarłam w tym kursie
Zobacz, co na jego temat piszą uczestniczki:

 • Przerobiłam wszystkie lekcje kursu i jestem zadowolona. Często do niego wracam, kiedy mam taką potrzebę i chcę sobie coś odświezyć lub przypomnieć.

 • Po kursie mam szersze spojrzenie na zagadnienie kompulsywnego objadania się. Z każdą lekcją przepracowuję w głowie to, z czym się borykam. Jeszcze nie zmieniło się wiele, ale zrobiłam pierwszy krok ku zdrowiu. Jestem nastawiona pozytywnie do swojego procesu i nauczyłam się, że zmiany trwają pewien czas. Nie oczekuję już od siebie, że zmienię wszystko na raz.

 • Bardzo treściwe i konkretne informacje, przekazane w przystępny dla mnie sposób. Przed kursem nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak dużo zależy od mojej głowy. Często myślałam, że tyję powietrzem” jednak największym problemem są emocje i brak kontroli nad nimi.

 • Pracuję z pacjentami borykającymi się z takimi problemami. Bardzo podobało mi się praktyczne podejście do kompulsywnego objadania się. Po kursie mam znacznie większe zrozumienie całego problemu – przekazuję tę wiedzę swoim pacjentkom. Wiem już, jak lepiej radzić sobie w takich przypadkach.

 • Kurs jest bardzo zrozumiały i jest w nim bardzo dużo informacji, o których nie miałam pojęcia! Mnóstwo ćwiczeń, które uwielbiam i nad którymi trzeba się dobrze zastanowić. Po kursie mam zdrowe podejście do jedzenia i do ćwiczeń. Zrozumiałam, czym są zachcianki, a czym prawdziwy głód, pozbyłam się myślenia “100% albo nic”.

 • Czuję niedosyt, ponieważ mogłabym słuchać i słuchać cennych rad… ale od słów trzeba przejść do czynów, na pewno kurs motywująco wpłynął na moje odżywianie. Sięgając po jedzenie słyszę głos Pani Magdaleny, że to ja decyduję, co i kiedy zjem i mam prawo do potknięć. Nie mam wpływu na dzień wczorajszy, ale mam wpływ na dzisiejszy i jutrzejszy.

 • Zastosowanie proponowanych rozwiązań w połączeniu z psychoterapią ogromnie mi pomogło! Trzymam zbilansowaną dietę, nieco straciłam na wadze. Najważniejsze – czuję się zdecydowanie lepiej w swoim ciele.

 • Dowiedziałam się, dlaczego sięgamy w ciężkich chwilach po jedzenie i mimo iż wiem, że jeszcze kawałek drogi przede mną aż do całkowitej wolności od emocjonalnego jedzenia, to Magda wskazała mi ścieżkę nadziei.

 • Jestem zadowolony z kursu, wszystkie informacje przedstawiłaś w sposób czytelny i rzeczowy. Pomimo tego, że już sporo wiedziałem na temat mojego problemu z kompulsywnym objadaniem się, to w Twoim szkoleniu poznałem nowe, proste metody, które są bardzo skuteczne w walce z BED.

 • Po kursie zwiększyłam swoją wiedzę na temat kompulsywnych zachowań. Wiele aspektów mogłam odnieść nawet sama do siebie, dlatego kurs zwiększył moją świadomość działania czynników zewnętrznych, stanów emocjonalnych i braku zadbania o swoje zasoby na wybory żywieniowe. Po kursie zwiększam większą uwagę na czynniki zewnętrzne, które mogą wpływać na niekontrolowane jedzenie, nauczyłam się jak im przeciwdziałać oraz nauczyłam się korzystać z narzędzi w celu pomocy innym

 • Oto, co otrzymasz, dołączając do kursu “Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się”

  • Kurs online” Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się”

   To praktyczny kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces odzyskiwania kontroli nad objadaniem się.
  • 12 lekcji o maksymalnej długości odcinka serialu

   Dzięki temu Ty bez problemu wygospodarujesz czas na przerobienie kursu i nie będziesz go odkładać na później
  • Materiały ćwiczeniowe w PDF do pracy własnej

   Wypełniając je odkryjesz przyczyny przez które dochodzi u Ciebie do napadów kompulsywnego objadania się i opracujesz plan wdrażania zmian do swojego życia.
  • Prezentacje do każdej lekcji

   Będziesz mogła zajrzeć do lekcji w każdym momencie, bez konieczności oglądania całego wideo
  • Dożywotni dostęp do kursu i jego aktualizacji

   ​Płacisz tylko raz i masz dostęp tak długo, jak Akademia Wiem co jem będzie istnieć.
  • Dostęp na żądanie 24/7

   ​Loguj się, kiedy chcesz, skąd chcesz i zawsze miej dostęp do najnowszych materiałów.

  PAKIET 2 KURSÓW

  1. Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami
  2. Jak skończyć z kompulsywnym 
  objadaniem się 2.0

  Dzięki tym dwóm kursom odzyskasz kontrolę nad jedzeniem słodyczy i zapanujesz nad napadami kompulsywnego objadania się
  648 zł
  ODBIERAM PAKIET 2 KURSÓW

  PAKIET 3 KURSÓW

  1. Jak odzyskać kontrolę nad słodyczami
  2. Jak skończyć z kompulsywnym 
  objadaniem się 2.0
  3. Asertywność, stawianie granic i poczucie własnej wartości
  Dzięki tym trzem kursom odzyskasz kontrolę nad jedzeniem słodyczy i zapanujesz nad napadami kompulsywnego objadania się i opanujesz asertywną komunikację.
  1047 zł
  ODBIERAM PAKIET 3 KURSÓW

  Dlaczego warto dołączyć do kursu Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się

  • Poznasz przyczyny powstawania kompulsywnego objadania się.
  • Zrozumiesz, jak działają automatyzmy, dzięki czemu przestaniesz cały czas myśleć o jedzeniu i podejmować impulsywne działania.
  • Otrzymasz dożywotni dostęp do treści kursu oraz aktualizacji. Możesz przerabiać kurs, kiedy chcesz, wystarczy Ci telefon. Dzięki temu szybciej przerobisz materiały i poradzisz sobie z problemem.
  • Otrzymasz gotowe i sprawdzone rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia. Zyskasz dostęp do strategii i narzędzi, które działają i pomogą Ci we wprowadzaniu zmian w Twoim zachowaniu i sposobie myślenia, abyś na dobre poradziła sobie z problemem
  • Dowiesz się, czym są zasoby psychoenergetyczne i jak je regenerować.
  • Poznasz sposób myślenia, który będzie wspierał zmiany, a nie sabotował Twoje działania.
  • Zaplanujesz strategię działania na wypadek nawrotu.
  • Zainspirujesz się historiami innych osób, które tak, jak Ty, mierzyły się z kompulsywnym objadaniem się, a z pomocą kursu na zawsze sobie z nim poradziły. Ty też możesz to zrobić.

  Masz pytania?

  Zobacz czy znajdziesz na nie odpowiedź w poniższym FAQ.

  Jeżeli nie znalazłaś interesującej Cię odpowiedzi - napisz do nas na maila hello@wiem-co-jem.pl

  • Coś nie działa

   Jeżeli zauważyłaś nieprawidłowe działanie platformy napisz do nas na pomoc@wiem-co-jem.pl.

  • Czy kurs online jest dla mnie i czy ogarnę to technicznie? Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam/em.

   Szczerze mówiąc sama nie wiedziałam z czym to się je, dopóki nie spróbowałam wzięcia udziału w pierwszym kursie. Po zakupie okazało się, że jest to po prostu wygodniejsza forma szkolenia, którą mogę obejrzeć sobie z domu spod ciepłego kocyka lub z każdego innego miejsca, w którym aktualnie jestem. Kurs online daje możliwość zdobywania wiedzy w przyjemny i wygodny sposób. Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek problemy techniczne – możesz kontaktować się pod numerem 533 216 286 lub mailowo kursy@wiem-co-jem.pl, pod którym pomoże Ci Kuba (od spraw technicznych) lub ja – Magda Hajkiewicz.

  • Na jak długo otrzymam dostęp do szkolenia?

   Po zakupie otrzymasz dożywotni dostęp do szkolenia ;)

  • Czy otrzymam certyfikat?

   Oczywiście, że tak! Certyfikat w formie cyfrowej jest automatycznie generowany po oznaczeniu każdej lekcji jako „ukończona”. Aby go pobrać należy wejść na stronę główną danego kursu.

  • W jaki sposób otrzymam dostęp do akademii?

   W trakcie zakupu na platformie możesz zalogować się na platformę lub stworzyć nowe konto. Po zapłaceniu kurs znajdziesz w zakładce “Panel kursanta” > “Moje kursy”