Bezpłatny webinar

Jak odzyskać kontrolę nad jedzeniem i przestać się przejadać

Zapisz się na powtórkę webinaru
Dostępna do 6.07.2022, 23:59
Zapisuję się na powtórkę webinaru
Magdalena Hajkiewicz- Wiem Co Jem

Z nagrania webinaru dowiesz się:

jakie są przyczyny tego, że jemy więcej niż chcemy i potrzebujemy,
dlaczego sama wiedza na temat zdrowego odżywiania, to zbyt mało, aby mieć kontrolę nad jedzeniem,
czy droga do odzyskania kontroli nad jedzeniem prowadzi przez liczenie kilokalorii,
jak wygląda proces odzyskiwania kontroli nad zachciankami i objadaniem się,
jak zacząć wprowadzać zmiany, aby były trwałe.
A jeśli webinar rozbudzi Twoją chęć do dalszej nauki, to świetnie się składa, bo do 6 lipca trwa promocja na kurs "Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się 2.0", który w tym roku odświeżyłam i poszerzyłam o jeszcze więcej wiedzy i praktycznych wskazówek.
W trakcie kursu poznasz i zrozumiesz mechanizmy, które powodują kompulsywne objadanie się.
Opowiem Ci o skutecznych strategiach, które pomagają poradzić sobie z tym problemem nawet jeśli masz za sobą wiele nieskutecznych prób zmiany.

Kto prowadzi webinar

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk – wykładowczyni akademicka i opiekunka studiów podyplomowych w WSB w Gdańsku, na które miejsca wyprzedają się w kilka minut. Dietetyczka, psychodietetyczka oraz przyszła psycholożka zdrowia. Od 2013 r. prowadzi bloga wiem-co-jem.pl, a od 2019 r. swój podcast poświęcony budowaniu zdrowych relacji z jedzeniem. Na co dzień pomaga kobietom w stałej zmianie nawyków żywieniowych oraz wyjściu z błędnego koła odchudzania. Od początku działalności w jej webinarach oraz szkoleniach wzięło udział łącznie kilkanaście tysięcy osób.
Występowała w roli eksperta w programach telewizyjnych oraz na licznych konferencjach, a jej artykuły ukazują się w wielu czasopismach branżowych i lifestyleowych. W 2018 r. została wybrana najbardziej motywującym dietetykiem w Internecie. W 2019 r. założyła własną platformę kursową akademia.wiem-co-jem.pl, na której dzieli się wiedzą z zakresu psychodietetyki i psychologii odchudzania.