fbpx

Webinar Emocjonalne przyczyny otyłości

Poznaj mechanizmy, które działają na linii emocje-jedzenie i odzyskaj kontrolę nad tym, co jesz

Dołącz do bezpłatnego webinaru

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś tak, to webinar o emocjonalnych przyczynach otyłości jest dla Ciebie!

Co zyskasz oglądając webinar?

Z nagrania dowiesz się, w jaki sposób emocje wpływają na to, jak jemy. Zrozumiesz, jakie są emocjonalne przyczyny nadwagi i otyłości. Pokażę Ci, jak emocje mogą przekładać się na nadprogramowe kilogramy. Dowiesz się, dlaczego wiedza o prawidłowym odżywianiu to za mało, by schudnąć i utrzymać wagę. Pomogę Ci też opanować podstawy konieczne do pracy z własnymi emocjami. 

Ale to nie wszystko!

Wiem, jak często zatrzymujemy się na etapie zdobywania wiedzy i nie przechodzimy do jej wprowadzania w życie. Dlatego poza nagraniem webinaru otrzymujesz także kartę pracy, w której znajdziesz:

Z pomocą tych narzędzi będziesz mogła od razu zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Ten webinar to nie wykład o zdrowym odżywianiu. Nie będę Ci wytykać błędów w tym, jak jesz i co robisz. Pokażę Ci, jak ważne są Twoje emocje i jaki mają wpływ na to, jaka jest Twoja relacja z jedzeniem. Po spotkaniu zrozumiesz, na co w swoim odżywianiu masz wpływ, a co znajduje się poza Twoją kontrolą.

Być może teraz czujesz się:

Jeśli obejrzysz webinar, przyswoisz przekazywaną w nim wiedzę i zastosujesz ją w swoim życiu możesz poczuć się tak:

Nie spodziewaj się innych rezultatów, robiąc wciąż to samo. Obejrzyj webinar o emocjonalnych przyczynach otyłości, aby móc postąpić inaczej, a efekty Cię zaskoczą!

Obejrzyj nagranie, a dowiesz się:

 • Kim są osoby, które tyją w sposób emocjonalny?
 • Jaką rolę zaczyna pełnić w ich życiu jedzenie?
 • Dlaczego zaczynamy jeść w sposób emocjonalny?
 • Co możesz zrobić, aby lepiej rozumieć swoje emocje i nie jeść pod ich wpływem?

W tym webinarze nie będę Ci opowiadać o tym, że:

 • Nie chudniesz, bo brak Ci motywacji i silnej woli – problem tkwi o wiele głębiej, a odkrycie mechanizmów, które funkcjonują na linii jedzenie-emocje pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje zachowanie i odnaleźć motywację wewnętrzną do zmian
 • Wszyscy powinni być chudzi, bo tylko wtedy są ładni i zdrowi – bycie szczupłym nie gwarantuje zdrowia, szczęścia czy piękna, wystarczy spojrzeć na osoby borykające się z anoreksją czy ortoreksją
 • Jedzenie pod wpływem emocji to oznaka słabości i nieradzenia sobie w życiu – pewien splot zdarzeń w
 • Twoim życiorysie doprowadził Cię do miejsca, w którym wypracowałaś taki, a nie inny mechanizm radzenia sobie z emocjami – świadomość tych schematów pozwoli Ci zbudować nowe zachowania, które będą Cię wspierać
 • Zrzucasz odpowiedzialność za swoją wagę na innych, a nikt Ci nie karze tyle jeść – gdyby to było takie proste, to nikt nie miałby nadwagi, a dietetycy, psychodietetycy i terapeuci nie byliby potrzebni ;)

Jedno nagranie nie odmieni magicznie Twojego życia. Może jednak dać Ci inspirację do działania, wiedzę potrzebną do zaplanowania procesu zmiany i konkretne narzędzia, które pomogą Ci zacząć pracę z własnymi emocjami. 

Webinar obejrzało już ponad 3500 osób, które dzięki przekazanej wiedzy zrozumiały, jakie mechanizmy łączą jedzenie z emocjami. 

Co dokładnie otrzymasz w ramach webinaru Emocjonalne przyczyny otyłości?

 • Godzinne nagranie webinaru, który odbył się na żywo 30.01.2020
 • Kartę pracy w PDF, w której znajdziesz Arkusz szczerości wobec siebie oraz Przewodnik po emocjach w postaci listy

Nagranie znajduje się na platformie kursowej Akademia Wiem Co Jem. Dane do logowania otrzymasz po zakupie webinaru. 

Ten webinar jest dla osób, które:

Ten webinar NIE jest dla osób, które:

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk i jestem dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholog zdrowia. Od 2013 r. prowadzę bloga www.wiem-co-jem.pl, a od  2019 r. swój własny PODCAST

Pomagam kobietom i mężczyznom w zmianie nawyków żywieniowych i wyjściu z błędnego koła odchudzania. W 2019 roku przeszkoliłam z psychodietetyki prawie 1000 osób w całej Polsce, występowałam także jako ekspertka w programach telewizyjnych oraz magazynach branżowych: m.in.  Women’s Health, Men’s Health, SHAPE oraz KIF.

Dzielę się wiedzą na platformie edukacyjnej Akademia Wiem Co Jem. Znajdziesz na niej kursy online, które pomagają poradzić sobie z emocjonalnym jedzeniem, objadaniem się i nadwagą, poprzez budowanie zdrowego stylu życia dopasowanego do Ciebie. Wierzę, że nie ma jednej recepty na skuteczne odchudzanie, a zmiany najlepiej wprowadzać we własnym tempie.