Psychodietetyka w praktyce

W kursie online „Psychodietetyka w praktyce” wyselekcjonowałam najbardziej praktyczną wiedzę z zakresu psychologii odchudzania i dietetyki. Dzięki niej zrozumiesz co naprawdę jest przyczyną przybierania na wadze i dowiesz się jak planować proces odchudzania, aby był trwały i skuteczny. 

Dowiedz się więcej >>

449 zł


Kupuję kurs

Jak przestać (bezmyślnie) jeść słodycze

Teoretycznie każdy z nas wie, że nadmiar słodyczy nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie ani na nasz wygląd. Niestety często jest tak, że kiedy pojawia się impuls, który popycha nas do lodówki – te argumenty przestają mieć znaczenie. Dlaczego? Tego dowiesz się i przepracujesz w kursie „Jak przestać jeść słodycze”.

Dowiedz się więcej >>

399 zł


Kupuję kurs

Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się

Dowiedz się, jakie mechanizmy stoją za kompulsywnym objadaniem się, w jaki sposób sobie z nimi poradzić oraz jak im przeciwdziałać. Po ukończeniu kursu będziesz wiedzieć jak ocenić swoje zasoby, możliwości i ograniczenia, a także w jaki sposób zaplanować skuteczny plan radzenia sobie z zachowaniami impulsywnymi.

Dowiedz się więcej >>

97 zł 77 zł


Kupuję kurs

Workbook - Jak skutecznie schudnąć dzięki zmianie nawyków żywieniowych

Praca z Workbookiem pozwoli Ci rozpracować swoje nawyki żywieniowe i ustalić plan pracy nad ich zmianą. Przy pomocy workboka zaplanujesz takie rozwiązania żywieniowe, które będą realne do utrzymania również w trakcie wyjazdów, wakacji, a także spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Dowiedz się więcej >>

97 zł


Kupuję kurs

Tajniki jedzenia intuicyjnego

W trakcie szkolenia dowiesz się jak skutecznie schudnąć bez liczenia kalorii. Pokażę Ci jak wygląda proces, dzięki któremu przejdziesz od jedzenia nieuważnego i nawykowego do bezstresowego i intuicyjnego.

Dowiedz się więcej >>

97 zł


Kupuję kurs

Pakiet 8 webinarów

Da Ci solidne podstawy do wprowadzenia trwałych zmian. Dzięki przekrojowemu ujęciu szerokiego zakresu tematów dowiesz się, na czym się skupić, aby wreszcie uzyskać efekty, o jakich marzysz.

Dowiedz się więcej >>

400 zł


Kupuję kurs

Asertywność, stawianie granic i poczucie własnej wartości

Asertywność, to umiejętność, którą można opanować! Nie wystarczy jednak do tego tylko wiedza teoretyczna. To właśnie dlatego często nic nie zmienia się w naszym życiu po przeczytaniu teoretycznego e-booka czy książki – przyswajamy informacje bez wskazówek, jak wcielić je w życie.

Dowiedz się więcej >>

399 zł


Kupuję kurs