Workbook na 28 dni

Jak skutecznie schudnąć, dzięki zmianie nawyków żywieniowych

Cena workbooka: 97 zł
kupuję workbook

Stworzyłam ten Workbook dla osób, które chcą:

Zbudować skuteczne nawyki żywieniowe i zapomnieć o efekcie jojo,
Nauczyć się krok po kroku budować swoje priorytetowe nawyki zamiast myślenia “100% albo nic”,
Zaplanować proces zmiany dopasowany do siebie,
Nauczyć się wyznaczać osiągalne i motywujące cele,
Lepiej poznać swoje mocne i słabe strony, aby działać efektywniej,
Nauczyć się aktywnego podejścia do problemów i szukania rozwiązań,
Jeść to, co lubią, a jednocześnie chudnąć lub utrzymywać wagę.
Czy do tej pory krytykowałaś się w myślach za swoje “niezdrowe” nawyki?
Czy wkurzałaś się na siebie, że ich nie zmieniasz?
Teraz chcesz to zrobić i jest to powód do dumy!
Dlaczego?
Bo zmiana nawyków nie jest łatwa.
Gdyby była prosta, to każdy miałby idealne nawyki, które codziennie zbliżają go do obranych celów. Niestety, w rzeczywistości bywa zupełnie inaczej.
Często bardzo chcemy zmienić jakiś nawyk, ale po prostu nie potrafimy tego zrobić i poddajemy się po 3 dniach. COŚ uniemożliwia nam zmianę. I nie, tym czymś nie jest Twoja słaba wola czy lenistwo. Tym CZYMŚ są nasze myśli. I to w jaki sposób działa nasz umysł.
Dobra wiadomość jest taka, że Twoja głowa nie musi sabotować zmian. Wiele nieudanych prób odchudzania, to mogą być cenne lekcje, z pomocą których zbudujesz proces zmian dopasowany do Ciebie.

Praca z Workbookiem pozwoli Ci rozpracować swoje nawyki żywieniowe i ustalić plan pracy nad ich zmianą oraz zaplanować takie rozwiązania żywieniowe, które będą realne do utrzymania również w trakcie wyjazdów, spotkań towarzyskich i rodzinnych, nawet jeśli teraz:

Nie wiesz, co robić, aby schudnąć lub utrzymać wagę,
Gubisz się w ogromnej ilości porad żywieniowych w Internecie,
Testujesz różne diety, ale na żadnej nie jesteś w stanie wytrzymać dłużej niż dwa tygodnie,
Męczy Cię ilość wymagań, jakim musisz sprostać, żeby osiągnąć szczupłą sylwetkę,
Boisz się wyjść na miasto lub wyjazdów, bo wiesz, że zawsze kończyły się “pójściem na całość”.
Mam dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć o konieczności stosowania restrykcyjnych diet.
Nauczysz się pracować nad swoim sposobem myślenia i motywacją, a także dowiesz się, jak śledzić postępy i modyfikować plan działania.
Z pomocą Workbooka opracujesz sposób żywienia dopasowany do Twoich realnych potrzeb i preferencji. Koniec z restrykcyjnym podejściem do żywienia i poczuciem, że ciągle musisz sobie czegoś odmawiać!

Kupuję Workbook za 97 zł

Kupuję Workbooka
Jeśli jesteś gotowa na stałą zmianę nawyków żywieniowych, bo masz już dość:
Wewnętrznego rozdarcia pomiędzy tym, co chcesz jeść, a tym, co Twoim zdaniem “powinnaś” jeść
Stosowania diet, które działają przez chwilę, zawsze prowadząc do efektu jojo
Wewnętrznego krytycznego głosu, który sabotuje próby wprowadzenia trwałej zmiany
Czekania na zastrzyk motywacji, który nie przychodzi…

To jesteś w odpowiednim miejscu, bo praca z Workbookiem pozwoli Ci:

Uświadomić sobie nawyki, które utrudniały Ci wprowadzenie pożądanych efektów i wyznaczyć drogę do ich zmiany
Osiągnąć trwałe efekty odchudzania, ponieważ po raz pierwszy zajmiesz się pracą ze źródłami problemu, a nie jedynie skutkami w postaci nadmiernych kilogramów
Zmienić sposób myślenia o sobie i diecie, co pozwoli Ci wyciągać konstruktywne wnioski, zamiast katować się wyrzutami sumienia;
Wyjść ze schematu “100% albo nic” i zacząć stawiać małe kroki, które składają się na duże rezultaty
Stworzyć plan minimum swojej diety, co pozwoli Ci robić postępy nawet w trudniejszych momentach swojego życia, zamiast całkowitego porzucania nowych postanowień
Poznać siebie i swoje potrzeby, które do tej pory często były na ostatnim miejscu, dzięki czemu zyskasz nową energię do wprowadzania zmian.

Jak działa Workbook?

Przez 28 dni na Twoim koncie na platformie kursowej codziennie odblokowuje się jeden zestaw ćwiczeń w PDF oraz krótkie video, w którym objaśniam zadania do wykonania. Dzięki temu ćwiczysz swoją systematyczność, co pomaga Ci budować nawyki.
Zadania na każdy dzień, to przemyślany zestaw pytań, które pozwolą Ci spojrzeć na Twój problem z różnych perspektyw. Dzięki temu nie tylko zyskasz nowe spojrzenie na swoje trudności, ale także będziesz w stanie znaleźć rozwiązania, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne.
Praca z Workbookiem pozwoli Ci przejść z etapu, w którym jesteś zmęczona i sfrustrowana, bo stosowałaś już wiele diet, a każda doprowadziła do efektu jojo, do etapu, w którym stosujesz rozwiązania dopasowane do Ciebie, jesz to, co lubisz, a przede wszystkim widzisz zmiany w ciele (i w głowie).
Workbook to nie jest kolejny e-book z poradami żywieniowymi, który przeczytasz, a następnie o nim zapomnisz.
Jest skonstruowany tak, abyś każdego dnia zdobywała nową wiedzę na temat siebie, swoich nawyków i potrzeb. Pokażę Ci, w jaki sposób analizować wydarzenia i wyciągać z nich wnioski. Wszystkie te kompetencje pozwolą Ci skutecznie przejść przez proces zmiany i utrzymać pożądane rezultaty.
Dzięki pracy z materiałami będziesz rozwijać samoświadomość. Nauczysz się aktywnie podchodzić do problemów i efektywnie radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Ten Workbook "Jak skutecznie schudnąć, dzięki zmianie nawyków żywieniowych" powstał w oparciu o:

Moje doświadczenie w pracy z osobami, które wpadły w błędne koło odchudzania i nie mogą uzyskać trwałych efektów przez wiele lat oraz z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania.
Najskuteczniejsze narzędzia z zakresu psychodietetyki, psychologii i psychoterapii, które pozwalają uzyskać lepszy wgląd w siebie i swoje możliwości, a ich skuteczność jest udowodniona naukowo.
Czym jest Workbook?
28 dniowym programem zmiany nawyków żywieniowych, znajdującym się na platformie kursowej akademia.wiem-co-jem.pl. Program ma formę przejrzystych ćwiczeń w formacie PDF, które pozwolą Ci poznać siebie i swoje potrzeby oraz zaplanować strategie żywienia do nich dopasowane.
Zestawem ćwiczeń, gdzie do każdego arkusza PDF dołączone jest ok. 7 minutowe video, w którym tłumaczę, jaki jest cel danego ćwiczenia oraz jakie korzyści dzięki niemu osiągniesz.
Wyzwaniem, w trakcie którego przez 28 dni na Twoim koncie codziennie będzie odblokowywany dostęp do kolejnego dnia ćwiczeń. Dzięki czemu zbudujesz nawyk regularnej pracy, który dodatkowo pomoże Ci we wprowadzeniu zmian w życie.
Czym NIE JEST Workbook?
„Dietą cud”, którą będziesz musiał/a stosować. Workbook pozwoli Ci określić zasady, według których będziesz dobierać produkty oraz planować posiłki tak, aby były dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i Twojego planu dnia.
Indywidualną poradą psychodietetyka.
Książką, którą trzeba czytać. Workbook się „robi”, ponieważ żadna przeczytana książka nie wniesie nic do naszego życia, jeśli na jej podstawie nie zmienimy czegoś w swoim postępowaniu. Stąd forma ćwiczeniowa, która pozwoli Ci przełożyć teorię na praktykę w Twoim życiu.

Kup Workbook i zacznij zmieniać swoje nawyki żywieniowe

Cena Workbooka: 97 zł
kupuję Workbook

Kto prowadzi kurs

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk – wykładowczyni akademicka i opiekunka studiów podyplomowych w WSB w Gdańsku, na które miejsca wyprzedają się w kilka minut. Dietetyczka, psychodietetyczka oraz psycholożka zdrowia. Od 2013 r. prowadzi bloga wiem-co-jem.pl, a od 2019 r. swój podcast poświęcony budowaniu zdrowych relacji z jedzeniem. Na co dzień pomaga kobietom w stałej zmianie nawyków żywieniowych oraz wyjściu z błędnego koła odchudzania. Od początku działalności w jej webinarach oraz szkoleniach wzięło udział łącznie kilkanaście tysięcy osób.
Występowała w roli eksperta w programach telewizyjnych oraz na licznych konferencjach, a jej artykuły ukazują się w wielu czasopismach branżowych i lifestyleowych. W 2018 r. została wybrana najbardziej motywującym dietetykiem w Internecie. W 2019 r. założyła własną platformę kursową akademia.wiem-co-jem.pl, na której dzieli się wiedzą z zakresu psychodietetyki i psychologii odchudzania.
starstar-half