Workbook na 28 dni

Jak skutecznie schudnąć, dzięki zmianie nawyków żywieniowych

Stworzyłam ten Workbook dla osób, które chcą:

 • Zbudować skuteczne nawyki żywieniowe i zapomnieć o efekcie jojo,
 • Nauczyć się krok po kroku budować swoje priorytetowe nawyki zamiast myślenia “100% albo nic”,
 • Zaplanować proces zmiany dopasowany do siebie,
 • Nauczyć się wyznaczać osiągalne i motywujące cele,
 • Lepiej poznać swoje mocne i słabe strony, aby działać efektywniej,
 • Nauczyć się aktywnego podejścia do problemów i szukania rozwiązań,
 • Jeść to, co lubią, a jednocześnie chudnąć lub utrzymywać wagę.

Jak działa Workbook?

 1. Przez 28 dni na Twoim koncie na platformie kursowej codziennie odblokowuje się jeden zestaw ćwiczeń w PDF oraz krótkie video, w którym objaśniam zadania do wykonania. Dzięki temu ćwiczysz swoją systematyczność, co pomaga Ci budować nawyki.

  1
 2. Zadania na każdy dzień, to przemyślany zestaw pytań, które pozwolą Ci spojrzeć na Twój problem z różnych perspektyw. Dzięki temu nie tylko zyskasz nowe spojrzenie na swoje trudności, ale także będziesz w stanie znaleźć rozwiązania, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne.

  2
 3. Praca z Workbookiem pozwoli Ci przejść z etapu, w którym jesteś zmęczona i sfrustrowana, bo stosowałaś już wiele diet, a każda doprowadziła do efektu jojo, do etapu, w którym stosujesz rozwiązania dopasowane do Ciebie, jesz to, co lubisz, a przede wszystkim widzisz zmiany w ciele (i w głowie).

  3

Praca z Workbookiem pozwoli Ci:

 • Uświadomić sobie nawyki, które utrudniały Ci wprowadzenie pożądanych efektów i wyznaczyć drogę do ich zmiany
 • Osiągnąć trwałe efekty odchudzania, ponieważ po raz pierwszy zajmiesz się pracą ze źródłami problemu, a nie jedynie skutkami w postaci nadmiernych kilogramów
 • Zmienić sposób myślenia o sobie i diecie, co pozwoli Ci wyciągać konstruktywne wnioski, zamiast katować się wyrzutami sumienia;
 • Wyjść ze schematu “100% albo nic” i zacząć stawiać małe kroki, które składają się na duże rezultaty
 • Stworzyć plan minimum swojej diety, co pozwoli Ci robić postępy nawet w trudniejszych momentach swojego życia, zamiast całkowitego porzucania nowych postanowień
 • Poznać siebie i swoje potrzeby, które do tej pory często były na ostatnim miejscu, dzięki czemu zyskasz nową energię do wprowadzania zmian.
Dzięki pracy z materiałami będziesz rozwijać samoświadomość. Nauczysz się aktywnie podchodzić do problemów i efektywnie radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Zobacz opinie osób, które kupiły Workbook!

 • Kup Workbook i zacznij zmieniać swoje nawyki żywieniowe

  Kto prowadzi kurs

  Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk – wykładowczyni akademicka i opiekunka studiów podyplomowych w WSB w Gdańsku, na które miejsca wyprzedają się w kilka minut.

  Dietetyczka, psychodietetyczka oraz psycholożka zdrowia. Od 2013 r. prowadzi bloga wiem-co-jem.pl, a od 2019 r. swój podcast poświęcony budowaniu zdrowych relacji z jedzeniem.

  Na co dzień pomaga kobietom w stałej zmianie nawyków żywieniowych oraz wyjściu z błędnego koła odchudzania.

  Od początku działalności w jej webinarach oraz szkoleniach wzięło udział łącznie kilkanaście tysięcy osób.

  Występowała w roli eksperta w programach telewizyjnych oraz na licznych konferencjach, a jej artykuły ukazują się w wielu czasopismach branżowych i lifestyleowych.

  W 2018 r. została wybrana najbardziej motywującym dietetykiem w Internecie. W 2019 r. założyła własną platformę kursową akademia.wiem-co-jem.pl, na której dzieli się wiedzą z zakresu psychodietetyki i psychologii odchudzania.

  Masz pytania?

  Zobacz czy znajdziesz na nie odpowiedź w poniższym FAQ.

  Jeżeli nie znalazłaś interesującej Cię odpowiedzi - napisz do nas na maila hello@wiem-co-jem.pl