fbpx

Wyjątkowa cena na Black Friday 97 zł 77 zł

Autorskie szkolenie online

„Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się”

Cena skolenia: 97 zł 77 zł

Stworzone dla osób, które:

Co zyskasz dzięki kursowi?

W trakcie kursu podzielę się z Tobą praktyczną wiedzą na temat mechanizmów, które leżą u podłoża kompulsywnego objadania się. Przekażę Ci rónież sprawdzone strategie, które pozwolą Ci poradzić sobie z problemem niezależnie od tego na jakim etapie jesteś.

Opowiem Ci historie swoich podopiecznych, którzy z sukcesem odzyskali kontrolę nad jedzeniem i zdradzę sekrety, dzięki którym się to udało.

kompulsywne objadanie się

Ten kurs pozwoli Ci odnaleźć przyczyny, które doprowadziły do kompulsywnego objadania się

Pomoże ustalić konkretny plan działania do poradzenia sobie z problemem, nawet jeśli:

 • Do tej pory wszelkie próby poradzenia sobie z problemem prowadziły do jeszcze większego objadania się.
 • Jeżeli problem trwa wiele lat i masz poczucie, że próbowałeś/aś już wszystkiego, masz wrażenie, że w trakcie kompulsywnego objadania się Twój mózg się „wyłącza”, a wszystkie rozwiązania przypominają się dopiero po zakończeniu napadu.
 • Nie masz zaufania do samego siebie i boisz się, że żadna nowa metoda Ci nie pomoże bo i tak wszystko, co zaczniesz rzucasz po tygodniu.
Z doświadczenia wiem, że:

Kompulsywne objadanie się rujnuje nie tylko na naszą sylwetkę, ale odbiera radość z życia. Dlatego stworzyłam kurs, który w końcu pozwoli Ci odnaleźć drogę do pełnej wolności w jedzeniu.

Kup szkolenie i zacznij życie wolne od napadów objadania się

Cena skolenia: 97 zł

Jeśli jesteś gotowa zmierzyć się z problemem, bo masz już dość:

 • poczucia bezsilności wobec jedzenia i ciągłej obawy, że napad może zdarzyć się każdego dnia,
 • wyrzutów sumienia, które gryzą Cię od rana do wieczora,
 • ciągłego myślenia o jedzeniu,
 • odwoływania wyjazdów lub innych planów ze względu na brak kontrolowania jedzenia,
 • bezskutecznego powtarzania sobie, że „dziś już ostatni raz”,
 • diet, które i tak nic nie zmieniają.

To jesteś w odpowiednim miejscu, bo chcę Ci przedstawić kurs, który pomoże Ci:

 1. Znaleźć przyczyny Twojego problemu i rozwiązać je u źródła,
 2. Wychwycić automatyzmy, które sprawiają, że nie masz kontroli nad kompulsywnym objadaniem się,
 3. Zwiększyć Twoją samoświadomość, dobrze oszacować swoje zasoby psychoenergetyczne i dobrać plan dopasowany do Twoich możliwości,
 4. Zmniejszyć częstotliwość napadów objadania się, aż do ich całkowitego zniknięcia.
 5. Zbudować strategie, dzięki którym nauczysz się aktywnego rozwiązywania problemów i zapobiegania nawrotom.

Kurs online pozwoli Ci wyjść z etapu, w którym nie jesteś w stanie powstrzymać napadu kompulsywnego objadania się i nie masz pojęcia dlaczego Cię one dotykają, do etapu w którym zyskasz głębszy wgląd w swoją sytuację, ustalisz plan uwolnienia się od kompulsji i zyskasz spokój.​

Kup szkolenie i zacznij życie wolne od napadów objadania się

Cena skolenia: 97 zł 77 zł

Zobacz, jakie efekty osiągnęła Agnieszka pracując moją metodą. To m.in. jej przypadek jest omówiony w kursie:

„Na początku 2016 r. ważyłam 72 kg. Zaczęłam od lekkich ćwiczeń, truchtów i ograniczenia słodyczy. Efekty były widoczne naprawdę szybko. W sierpniu 2016 r. waga wskazała 52 kg. Problem w tym, że mi było mało. Na początku 2017 r. było już 42 kg. Wafle ryżowe zamiast chleba, ziemniaki – ble, ale najgorszy wróg to TŁUSZCZ – zero smażenia, sałatka bez sosu, orzechy też nie…

Pojawił się nacisk bliskich, abym zaczęła jeść. No i zaczęłam… bardzo dużo. W pewnym momencie nie umiałam się powstrzymać. Jadłam bez umiaru i po kryjomu. Pojawił się w mojej głowie pomysł: „to tylko raz, żebym poczuła się lepiej”…. Zaczęłam wymiotować za każdym razem, kiedy się przejadłam (czyli codziennie). Wtedy wydawało mi się, że jeżeli znów schudnę to wszystko się zmieni i będę umiała powstrzymać się przed jedzeniem. Ale tak nie było.

Po wielu tygodniach męczarni zgłosiłam się do Magdy.

Pracę z Magdą zaczęłyśmy się od nauki jedzenia zgodnie z moimi preferencjami (a nie głupimi zasadami z poprzednich diet). Potem uczyłam się dostrzegać swoje potrzeby, odzyskiwałam kontrolę nad impulsami i podejmowałam świadome wybory. W ciągu 3 miesięcy całkowicie wyeliminowałyśmy wymioty i zmniejszyłyśmy częstotliwość napadów o 70%.

Nie żałuję tej historii, bo wiem czego miała mnie ona nauczyć. Jedyne czego mogłabym żałować to tego, że nie zgłosiłam się do Magdy wcześniej”.

Zanim stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, bo:

Przedstawiam Ci kurs, dzięki któremu:

Właśnie teraz masz dobrą okazję, aby odzyskać kontrolę nad kompulsywnym objadaniem się.

Co dokładnie otrzymasz w ramach kursu?

nagranie szkolenia

Szkolenie „Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się” w formie wideo (150 min) i dożywotni dostęp do nagrania

certyfikat

Imienny certyfikat w formie cyfrowej poświadczający uczestnictwo w szkoleniu online

prezentacja

Prezentację ze szkolenia i PDF z dedykowanymi ćwiczeniami

W trakcie szkolenia dowiesz się:

 • Jakie są przyczyny kompulsywnego objadania się oraz jak trafnie zdiagnozować je u siebie,
 • W jaki sposób działają automatyzmy oraz dlaczego tak trudno powstrzymać myśli o jedzeniu,
 • Zasoby psychoenergetyczne – czym są oraz dlaczego ich niedobór może powodować zachowania impulsywne,
 • Metoda 3 etapów – czyli co musisz zrobić, aby przejść od jedzenia napadowego do intuicyjnego,
 •  W jaki sposób zapobiegać nawrotom zachowań impulsywnych oraz co zrobić jeśli mimo wszystko się pojawią,
 •  Case study – historie osób, którym pomogłam wyjść z kompulsywnego objadania się.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Co się stanie, kiedy po zakupie zalogujesz się do swojego konta?

 1. Otrzymasz dostęp do kursu składającego się 5 lekcji, z których każda trwa do 30 minut. Dzięki temu nie będziesz odkładać obejrzenia kursu „na później”, ponieważ możesz podzielić go na mniejsze części i oglądać w wolnej chwili :)
 2. Będziesz mogła pobrać ćwiczenia w PDF, dzięki którym wdrożysz uzyskane informacje w życie. W trakcie kursu będę tłumaczyć Ci w jaki sposób je wypełniać, aby zwiększyć szansę tego, że ruszysz z miejsca i wprowadzisz zaplanowane zmiany ;)
 3. Będziesz mogła wracać do zakupionego kursu w dowolnym momencie w przyszłości, jeśli tylko poczujesz, że coś idzie nie po Twojej myśli. Raz kupiony kurs to dożywotni dostęp do cennej wiedzy i skutecznych rozwiązań.

Zobacz co o kursie piszą uczestnicy:

Problemy przed: Kompulsywne objadanie, brak kontroli nad jedzeniem, zajadanie stresów, jedzenie z nudów, generalnie szeroko rozumiane problemy z jedzeniem

Życie się zmieniło! I to nie tylko moje, ale też mojej rodziny. Odzyskałam siłę sprawczą nad moim życie. Jem wtedy kiedy CHCĘ. Jedzenie przestało mną rządzić i dyrygować. To jest taka wolność, której nie spodziewałam się osiągnąć nigdy. No i bez stresu, odmawiania sobie przyjemności i bez ciśnienia zeszło ze mnie 10 kg. Od tak, jako efekt uboczny zmian w głowie. Nie uwierzyłabym, że to jest możliwe, gdybym tego nie doświadczyła!

Daria K.
Uczestniczka kursu

Najbardziej podoba mi się to, że kurs jest mocno nastawiony na część praktyczną! To nie jest jakieś lanie wody i sama teoria tylko ćwiczenia, przykłady, zadania. W końcu ktoś konkretnie podchodzi do tematu.

Gdy słuchałam tego kursu, nagle mnie olśniło, to było jak miód na serce, otrzymałam promyk nadziei, że jednak da się z tego wyjść, że to jest to tylko etap przejściowy i pełna nadziei i powera przystąpiłam do działania :) Zrobiłam wszystkie zadania i rozpisałam cele. Całkiem niedawno skończyłam kurs więc nie wyszłam jeszcze całkowicie z napadów, ale znacznie zmniejszyła się ich ilość. Zamiast rzucać się od razu na słodkie, wybieram już bardziej owoce i w końcu przestałam być na diecie, tylko zaczęłam jeść to co lubię i kiedy jestem głodna, a nie o konkretnej godzinie, bo tak było w planie. Coś cudownego. Magia. Polecam całym sercem.

Anna K.
Uczestniczka kursu

Kup szkolenie i zacznij życie wolne od napadów objadania się

Cena skolenia: 97 zł 77 zł

Cześć! Jestem Magda

Moi pacjenci to osoby, które chcą uzyskać trwałe efekty zmiany swojej sylwetki, a przy tym jeść racjonalnie i bez zbędnych restrykcji.

Ty też tak możesz!

Pomogę Ci w stałej zmianie nawyków żywieniowych, odzyskiwaniu kontroli nad procesem jedzenia oraz naprawie relacji z jedzeniem. Nazywam się Magdalena Hajkiewicz i jestem dietetykiem, psychodietetykiem oraz aktualną studentką psychologii.

Współpracuję z osobami, które są po wielu nieudanych próbach odchudzania i chcą raz na zawsze uzyskać trwałe rezultaty. Efekty mojej pracy możesz sprawdzić na mojej stronie na Facebook’u oraz blogu www.wiem-co-jem.pl, którego prowadzę od 6 lat.

magda jelita pns
IMG_5111

Występuję regularnie w roli eksperta w mediach i telewizji, a moje artykuły ukazały się w takich czasopismach, jak: Women’s Health, Men’s Health, SHAPE oraz KIF.

W trakcie kursu podzielę się z Tobą sprawdzonymi strategiami opartymi na mojej wiedzy i doświadczeniu, dzięki czemu lepiej zrozumiesz problem kompulsywnego objadania się i znajdziesz swoje indywidualne rozwiązanie. 

FAQ

W trakcie zakupu na platformie automatycznie tworzy się Twoje konto użytkownika, na które zostajesz zalogowany/a. Na Twojego maila przyjdą również dane do logowania, które następnie możesz zmienić.

Oczywiście, że tak! Certyfikat w formie cyfrowej jest automatycznie generowany po oznaczeniu każdej lekcji jako „ukończona”

Po zakupie otrzymasz dożywotni dostęp do szkolenia ;)

Szczerze mówiąc sama nie wiedziałam z czym to się je, dopóki nie spróbowałam wzięcia udziału w pierwszym kursie. Po zakupie okazało się, że jest to po prostu wygodniejsza forma szkolenia, którą mogę obejrzeć sobie z domu spod ciepłego kocyka lub z każdego innego miejsca, w którym aktualnie jestem. Kurs online daje możliwość zdobywania wiedzy w przyjemny i wygodny sposób. Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek problemy techniczne – możesz kontaktować się pod numerem 533 216 286 lub mailowo kursy@wiem-co-jem.pl, pod którym pomoże Ci Kuba (od spraw technicznych) lub ja – Magda Hajkiewicz.