fbpx

Zapisz się, aby obejrzeć bezpłatny webinar:

Jak schudnąć dzięki zmianie sposobu myślenia

i zacznij wspierać, a nie sabotować swoje odchudzanie.

.

Widzimy się:

26 listopada o godzinie 20:00.
Webinar będzie trwać około 60 minut.

Będzie powtórka!

Po webinarze będzie możliwość obejrzenia powtórki do niedzieli 29 listopada, ale...

Będzie konkurs!

... warto być na żywo, bo w trakcie webinaru odbędzie się konkurs, w którym masz szansę wygrać moje psychodietetyczne kursy online o łącznej wartości 1186 zł.

"Ale jak to schudnąć
przez zmianę sposobu myślenia?"

Twoje myślenie może odchudzanie albo wspierać, albo sabotować

Po zjedzeniu połowy czekolady możesz albo stwierdzić, że i tak jesteś totalną porażką (i co Ci szkodzi, możesz dojeść pozostałe 250 kcal), albo zatrzymać natłok myśli, pogodzić się z tym, co się wydarzyło (i odłożyć pozostałe 250 kcal).

Każde nieplanowane sięgnięcie po czekoladę poprzedza myśl, aby to zrobić. A musisz wiedzieć, że masz bardzo duży wpływ na to, jak wygląda Twój sposób myślenia. Dlatego w trakcie webinaru chcę Ci pokazać, w jaki sposób rozpoznawać i zmieniać swoje przekonania na temat jedzenia.

W trakcie webinaru dowiesz się:

W jaki sposób Twoje myśli wpływają na Twoje odżywianie

Jakie kroki poprzedzają decyzję o sięgnięciu po kolejny kawałek ciasta i jak im zapobiegać

Jakie przekonania ułatwiają, a jakie utrudniają proces odchudzania

Przeczytaj opinie uczestniczek
moich psychodietetycznych kursów:

Po kursie mam większą świadomość wszystkich procesów zachodzących w głowie, kiedy jest mowa o odżywianiu. Stopniowe i baczne obserwowanie siebie i swoich emocji, jak również pełne zrozumienie dlaczego takie rzeczy się dzieją, pozwoliło mi odzyskać kontrolę nad moim odżywianiem. Udało mi się pokonać ten ciężar "jedzenia", które z początkowego fajnego i zdrowego hobby, przekształcał się w pewna niezdrową obsesję, zmartwienie.

Dzięki kursowi o psychodietetyce, odwróciłam nieco swoja uwagę i poświeciłam najwięcej czasu samej sobie. Efekty były widoczne bardzko szybko, a podjadanie powoli zaczyna być kontrolowane.
Aleksandra
Aleksandra C.
Uczestniczka kursu Psychodietetyka w praktyce
Miałam zerojedynkowe podejście do odżywiania, zdarzało mi się także kompulsywnie objadać. Wydawało mi się, że moich relacji z jedzeniem nie da się naprawić. Zawsze będę osobą z nadwagą. Mam jeszcze trochę do przepracowania, zdążają mi się dalej pojedyncze napady, ale przełomowe jest to, że zaczęłam prowadzić ze sobą dialog wewnętrzny. Kiedyś jadłam bez opamiętania, a teraz podczas napadu w mojej głowie słyszę głos, który mówi mi: "Hola hola... czy ty na pewno chcesz to jeść? Czy naprawdę jesteś głodna? Mi się wydaje ze nie."

Zdałam sobie także sprawę, że nie muszę całe życie być na diecie i liczyć kalorii. Najważniejsze są zdrowe nawyki, a także samodyscyplina.
Dominika
Dominika S.
Uczestniczka Kursu Skutecznego Odchudzania

A jeśli webinar rozbudzi Twoją chęć do dalszej nauki to:

W trakcie webinaru odbędzie się konkurs, w którym możesz wygrać dostęp do wszystkich moich kursów na platformie Akademia Wiem Co Jem. A dodatkowo po webinarze rozpocznie się bardzo fajna promocja na kursy z okazji Black Friday.

MOCKUP

Kto prowadzi webinar?

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk

Ekspertka w dziedzinie psychodietetyki, która przeprowadziła przez proces świadomego odchudzania już ponad 3000 kursantów. Opiekunka merytoryczna kierunku psychodietetyka na WSB. Twórczyni najpopularniejszego szkolenia z psychodietetyki w Polsce.

Magda specjalizuje się w pracy z pacjentami po wielu nieudanych próbach odchudzania. Nie chodzi na skróty. Nie interesują ją szybkie i restrykcyjne diety, które przynoszą efekty tylko do pierwszego kryzysu. Kursanci, dzięki pracy z Magdą, potrafią dobierać takie rozwiązania, które tym kryzysom zapobiegają i pozwalają cieszyć się wymarzoną sylwetką na lata (a nie na lato).

Obejrzyj powtórkę!

.